Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в  громадах  підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні.

Сьогодні в Спаській громаді завершився ще один етап, який є переконливим доказом того, що створення Спаської територіальної громади було правильним рішенням. Всі сторони завершили виконання своїх зобов'язань в рамках співпраці з Програмою "U-LEAD з Європою". Спаська сільська рада провела капітальний ремонт  приміщення та благоустрій території  біля ЦНАП . Програмою "U-LEAD з Європою" було безкоштовно повністю забезпечено меблями , комп'ютерною технікою (отримано 6 комп'ютерів та 6 принтерів), програмним забезпеченням "Вулик" Центру надання адмінпослуг.

Щиро дякуємо за супровід регіональному представнику - куратору від Програми «U-LEAD з Європою» Марині Замфір за підтримку та супровід у створенні та модернізації ЦНАП, а також працівникам сільської ради, які своєю наполеглевістю та працею внесли вагомий вклад  у втілення цього проєкту в життя!

На цьому  ми не зупиняємося - в планах на майбутнє - належно облаштувати віддалені робочі місця ЦНАП на старостинських округах с. Суходіл та с. Липовиця.