З початку року на Рожнятівщині виникло 162 пожежі, на яких загинуло троє людей (за аналогічний період 2019 року виникло 116 пожеж, на яких загинула одна людина). Вогонь завдав збитків на суму близько 9 млн. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 40 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 43 будівлі від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 15 млн. грн..

Виникнення пожеж по населених пунктах: Брошнів-Осада – 22, Рожнятів – 19, Перегінськ – 12, Креховичі – 11, Нижній Струтин – 8, Верхній Струтин – 7, Спас – 7, Небилів – 7, Цінева – 6, Сваричів – 6, Дуба – 5, Ясень – 5, Брошнів – 4, Вільхівка – 4, Князівське – 3, Слобода Рівнянська – 3, Сливки – 3, Липовиця – 2, Рівня – 2, Грабів – 2, Красне – 2, Рошняте – 2, Ясеновець – 2, Камінь – 2, Луги – 2, Берлоги – 2, Петранка – 2, Гриньків, Погорілець, Вербівка, Ріпне, Закреничне, Лоп’янка, Топільське, Лецівка, Погар, Осмолода.

Розподіл пожеж по причинах: необережне поводження громадян з вогнем – 135 випадків, порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж – 21 випадок, порушення правил при влаштуванні та експлуатації опалення – 6 випадків.

Шановні мешканці Рожнятівщини! Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Микола Деренюк

т.в.о. начальника Рожнятівського РВ У ДСНС України в областіФото без опису