З початку року на Рожнятівщині виникло 150 пожеж, на яких загинуло троє людей (за аналогічний період 2019 року виникло 96 пожеж, загиблих та травмованих не було). Вогонь завдав збитків на суму близько 8 млн. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 38 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 39 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 14 млн. грн..

Виникнення пожеж по населених пунктах: Брошнів-Осада – 20, Рожнятів – 17, Перегінськ – 10, Креховичі – 10, Нижній Струтин – 8, Верхній Струтин – 7, Спас – 7, Цінева – 6, Сваричів – 6, Небилів – 6, Дуба – 5, Брошнів – 4, Вільхівка – 4, Ясень – 4, Князівське – 3, Слобода Рівнянська – 3, Сливки – 3, Липовиця – 2, Рівня – 2, Грабів – 2, Красне – 2, Рошняте – 2, Ясеновець – 2, Камінь – 2, Луги – 2, Гриньків, Погорілець, Вербівка, Ріпне, Берлоги, Закреничне, Лоп’янка, Топільське, Лецівка, Петранка, Погар.

Розподіл пожеж по причинах: необережне поводження громадян з вогнем – 125 випадків, порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж – 19 випадків, порушення правил при влаштуванні та експлуатації опалення – 6 випадків.

Шановні мешканці Рожнятівщини! Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області