Щоб уникнути біди, зробити ваш літній відпочинок біля води дійсно приємним, ще раз радимо суворо дотримуватися нескладних, але життєво важливих правил безпечної поведінки на воді. Подбайте про власну безпеку й безпеку своїх дітей. Не поєднуйте купання з вживанням алкоголю та обжерливістю. Пильно слідкуйте за дітьми, особливо малечею. Навіть якщо ви відмінний, на вашу думку, плавець, не зневажайте небезпекою дальніх запливів, переохолодження, утоми.

Пам’ятайте, як слід правильно купатися:

- купатися рекомендовано вранці i ввечері;

- не слід купатися наодинці;

- не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів;

- не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, це можна робити у спеціально обладнаних місцях;

- не можна запливати за обмежувальні знаки;

- діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих.

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників! А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку «101».

Володимир Бенько

провідний фахівець Рожнятівського РВ У ДСНС України в області