Оголошення для бажаючих поїхати в Австрію на тимчасове проивання!

Як відомо на запрошення австрійської громадської організації «4Х4» - HІLFE (керівник Daniel Muralter) та за сприяння Калуської міської ради неодноразово вирушали на тимчасове проживання й навчання в Республіку Австрія (м. Штаєр) жителі нашої громади, а також тимчасово переміщені особи.

До уваги аграріїв Прикарпаття!

Узв'язку з набранням чинності Порядків використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки, які зареєстровані в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України та 08.06.2023 року оприлюднені в газеті "Галичина", відбувся старт організаційно-методологічної кампанії з метою залучення аграріїв краю до джерел фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету.