Міністерство оборони України запустило соціальну рекламну кампанію «Будь собою».

Ця ініціатива спрямована на залучення українців до лав Збройних сил України, підкреслюючи важливість особистого внеску кожного громадянина у забезпечення національної безпеки та оборони країни.

У рамках кампанії громадяни мають можливість приєднатися до ЗСУ, обравши вакансію на сайті army.gov.ua або відвідавши рекрутингові центри для отримання консультацій.

Ми переконані в унікальності кожного українця та здатності внести свій внесок у захист Батьківщини.

Міністерство оборони закликає всіх небайдужих громадян, бізнеси та організації долучатися до кампанії «Будь собою», допомогти у поширенні інформації та підтримати українських військових.

Разом ми зможемо зробити вагомий внесок у безпеку та стабільність нашої держави.