Сьогодні в очільника нашої громади, сільського голови Медведя Миколи Петровича, дуже особливе свято — Ювілей 50 років!

Півстоліття — це прекрасний вік! Це вік мудрості, досвіду, спокійного та гармонійного життя!

Півстоліття — це чудова пора, коли вже можна пишатися усіма своїми досягненнями, проте попереду ще безліч можливостей, щоб домогтися бажаного — бо у п’ятдесят життя тільки починає круто набирати обертів!)

ШАНОВНИЙ МИКОЛО ПЕТРОВИЧУ!

Вже 13 років Ви є гідним керівником та порадником для жителів громади!

За цей час Ви зробили немало добрих справ, отримали багато похвали, що було підтримкою для Вас та багато критики, що стимулювало Вас бути кращим!

Ми дякуємо Вам за багаторічну працю! Поважаємо, шануємо, цінуємо, підтримуємо, дослухаємося до Вас і бажаємо впевнених сил, вірних цілей, світлої удачі та благополуччя в родині!

Щастя Вам та довгих років життя!

Перемоги нам всім, мирного неба над головою та спокою в рідній Україні та рідній громаді!

Є ювілеї досить різні...

Та є одна з найкращих дат,

Коли вітає вся громада -

Бо Вам сьогодні - 50!