1 листопада відбувся семінар-тренінг на тему: «Що значить патріотизм у житті сучасної людини?»
     Патріотизм передбачає любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.
     Саме національно-патріотичне виховання забезпечує всебічний розвиток особистості, розвиток здібностей та обдарувань дитини, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності, культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності.
     Що робить нас патріотами?
     Патріот, по-перше, любить та прагне розвивати свою рідну країну, по-друге, намагається захистити та зробити так, щоб інші люди поважали його країну. Справжнім патріотом України є людина, яка не тільки думками, а й діями показує любов та відданість до своєї країни.

Захід було проведено в рамках проєкту "Поміж книг".