ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ ОМС!

Дозвольте висловити вам повагу, подякувати за ваш внесок у перемогу та відбудову України та запросити вплинути на проєктування модуля залучення до процесу відбудови.

Процес відбудови вже розпочато, зокрема Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство відновлення) спільно з Коаліцією громадських організацій RISE Ukraine, працюють над створенням цифрової екосистеми управління відбудовою інфраструктури - DREAM.

Проте для забезпечення ефективної реалізації проєктів відбудови, мінімізації ризиків нецільового використання коштів, зменшення рівня корупції та збільшення рівня довіри до відбудови й підтримки серед українців та міжнародних партнерів необхідно забезпечити широке залучення до процесу відбудови всіх зацікавлених сторін.

З цією метою розробляється модуль електронної демократії (https://dream.gov.ua/special/eDem ), який дозволить громадянам впливати на вибір і склад проєктів відновлення, моніторити їх впровадження тощо. Розробку модуля буде координувати Центр розвитку інновацій.

Для врахування думки всіх зацікавлених сторін ми проводимо опитування серед активних мешканців, ВПО та НУО. Будемо вдячні, якщо поділитесь посиланнями та долучите до опитування:
	* активних мешканців: https://forms.gle/ZWaoEdNHoWdxoinNA 
	* ВПО: https://forms.gle/oM3tNnWFdCtDC1vv5 
	* НУО: https://forms.gle/zPubuJ4mHiHdmBDD6 
Це опитування проводиться Центром розвитку інновацій спільно з  Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, коаліцією RISE Ukraine в межах проєкту «Прозора та демократична відбудова” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.
Разом переможемо та відбудуємо!
З повагою,
Команда Центру розвитку інновацій

 

Фото без опису