Охоплюємо найрізноманітніші можливості для розвитку: консультації для виробників меблів та освітлення, конкурс для релокації бізнесу, гранти на навчання і для підприємств, що постраждали від війни. Обов’язково перегляньте фінтех-каталог 2023 та ознайомтесь із новою функцією на порталі Дія

Гранти для підтримки бізнесу, що постраждав від війни

Програма передбачає фінансову допомогу від $5 000 до $25 000 для підприємств Чернівецької та Чернігівської областей. За її допомогою ви можете заснувати або масштабувати власну справу, відкривши новий напрям бізнесу чи забезпечивши потрібні робочі місця.

Приймання документів відбуватиметься у 2 етапи — до 10 та 24 липня.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЕКОНОМІЧНИЙ ФРОНТ

6 липня відбудеться подія для керівників та експортних менеджерів малого й середнього бізнесу із сектору машинобудування. Під час заходу дізнаєтеся про:

  • ніші, які відкриваються для українських виробників для заміни продукції з росії / білорусі;

  • вимоги до машинобудування на ринку ЄС;

  • торговельні місії та міжнародні виставки як інструмент пошуку потенційних партнерів;

  • міжнародні публічні закупівлі GPA;

  • грантові програми та донорські організації, онлайн-інструменти для дослідження закордонних ринків.

Дедлайн приймання заявок: 2 липня.

РЕЄСТРАЦІЯ

Конкурс для релокованих підприємств

Стартує конкурс для підприємств, які працюють у сфері виробництва протезів, комплектуючих до них, ремонту технологічних протезів, виробництва засобів пересування для людей з інвалідністю або реабілітаційного обладнання.

Відібрані учасники розташовуватимуться на території Центру для релокованих бізнесів у Львові на умовах пільгової оренди впродовж 2 років та зможуть безоплатно користуватися складом, шоурумом тощо.

Перелік документів потрібно надіслати до 19 липня.

ДЕТАЛІ

Гранти та ініціативи для розвитку фермерського господарства

Попри всі виклики через вторгнення рф, українські аграрії продовжують працювати й шукати альтернативні шляхи для розвитку.

Зібрали актуальні гранти для подолання наслідків війни або створення власної справи, долучайтеся також до освітніх заходів та ініціатив з фермерського господарства.

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ

Грант на навчання від Kyiv School of Economics

Як вам ідея закінчити бакалаврат з кібербезпеки або штучного інтелекту? Чи мріяли про магістратуру з урбаністики?

Все можливо! Оскільки запускається грантова програма на оплату навчання бакалаврських та магістерських програм у Kyiv School of Economics. Пропонується очне навчання англійською мовою за участі іноземних лекторів з унікальним досвідом.

Які ще навчальні програми представлені та як взяти участь — розповідаємо👇

ЯК УЗЯТИ УЧАСТЬ

ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНСЬКОГО 

Нагадуємо про важливий розділ для ветеранів на порталі Дія.Бізнес. У цьому розділі ветерани, їхні сім’ї, а також родини полеглих захисників і захисниць можуть знайти всю необхідну інформацію щодо розвитку та підтримки ветеранського підприємництва.

Ідеї для старту власної справи, профорієнтаційний освітній серіал, безоплатна онлайн-школа для підприємців, консультації, фінансування, історії успіху, корисні довідники — хутчіше досліджуйте розділ!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український фінтех-каталог 2023: дослідження ринку фінансових технологій

Чи знали ви, що фінтех-ринок України налічує 246 компаній, 7 з яких засновано у 2022 році, 33 % компаній працюють на міжнародному ринку, а найпоширенішою технологією серед українських фінтех-компаній визнано АРІ?

Ділимось із вами каталогом, який надає можливість дізнатися про українські фінтех-компанії, їхні конкурентні переваги, історії успіху.

КАТАЛОГ

ФОРУМ ПІДПРИЄМЦІВ

Forbes Ukraine cпільно з Дія.Бізнес розігрує 10 online-квитків на Форум підприємців, який відбудеться 29 червня. Якщо ви власник бізнесу або хочете ним стати — ця подія саме для вас! Під одним дахом зберуться понад 30 висококласних спікерів та обговорять такі теми:

  • Як створити / знайти ринок та залучити фінансування

  • Що очікує на українських підприємців при виході на закордонні ринки

  • Як оцінити ступінь зрілості вашого бізнесу

Дедлайн подання заявки: 26 червня о 20:00.

УМОВИ РОЗІГРАШУ

Закрити ФОП у кілька кліків на порталі Дія

Тепер закрити ФОП можна швидко та без зайвих паперів, лише в декілька кліків. Тому що всі дані підтягнуться автоматично з Єдиного державного реєстру. Сервіс актуальний для людей, які хочуть змінити форму власності бізнесу або припинити підприємницьку діяльність. Як це працює?                                       ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ