В збірнику «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо
захисту рослин у 2023 році» зібрана інформація про найбільш поширені в області шкідники та хвороби сільськогосподарських рослин, проаналізовано їх розвиток та шкідливість за агрокліматичних умов 2022
року.

     За даними щільності залягання та якісного зимуючого запасу шкідників і хвороб, спеціалісти відділу захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прогнозують ступінь загрози пошкодження чи захворювання сільськогосподарських культур за визначених умов вегетації 2023 року.
     В збірнику викладено системи захисту основних сільськогосподарських культур, що вирощуються в області, а також основні види бур’янів і заходи боротьби з ними. В ньому подано перелік найбільш поширених біопрепаратів для захисту сільськогосподарських рослин, перелік засобів захисту рослин, дозволених для роздрібного продажу населенню, пороги шкодочинності основних шкідників та хвороб сільськогосподарських рослин.
     «Прогноз…» стане в нагоді керівникам і спеціалістам сільськогосподарських підприємств, фермерам, власникам присадибних ділянок, спеціалістам з питань захисту рослин.
     Ознайомитись із матеріалами збірника можна на офіційному веб-сайті Головного управління за посиланням:

ПРОГНОЗ ФІТОСАНІТАРНОГО СТАНУ АГРОЦЕНОЗІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХИСТУ РОСЛИН У 2023 РОЦІ.

.