Фото без описуВ Україні запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти

Онлайн-майданчик Платформа соціальної освіти  сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

На Платформі уже розміщені два курси та анонсовано третій:

1. Організація соціальних послуг в громаді.

2. Надання соціальних послуг екстреного (кризово)

3. Денний догляд дітей з інвалідністю: стандарт надання послуги.

За результатами проходження онлайн-курсів надаватимуться сертифікати про успішне завершення навчання.

Платформа покликана змінити філософію сприйняття соціальних послуг зі стереотипного уявлення про грошові виплати на усвідомлення різноманітних програм підтримки: психологічної допомоги, супроводу, денного догляду та інших сервісів, які передбачені українським законодавством. Тому онлайн-майданчик також буде корисним і для звичайних громадян, щоб дізнаватися, на яку соціальну підтримку вони мають право, що таке соціальні послуги та як вони надаються.