У межах співпраці Міністерство охорони здоров'я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».

Її  мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.

Не відкладай турботу про здоров’я на "після перемоги".

У рамках кампанії заплановано розміщення серії інформаційних матеріалів. З цією метою у рамках співпраці МОЗ та "INSCIENCE" було розроблено п'ять сюжетів для інформаційних матеріалів, з якими ми Вас хочемо ознайомити:

🔻 Бережи себе, бо у твоїй пам'яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).

🔻 Бережи себе,бо ти важлива частинка всесвіту (Більшість хімічних елементів ,з яких ми складаємося,утворювалися в зорях протягом мільярдів років. Кожен та кожна з нас- частинка космосу, може зробити цей світ кращим.

🔻 Бережи себе, бо твоя ДНК-унікальна (Наші ДНК відрізняються лише на 0,1 %,але цього достатньо ,щоби колір очей, характер та наші смаки були унікальними).

🔻 Бережи себе, бо ти такий важливий для України, як еритроцити -для крові (Вони переносять кисень від легень до кожної клітинки в організмі і підтримують наше життя.)

🔻Бережи себе,бо твої очі мають побачити ще так багато краси (Людське око може відрізняти близько 10 мільйонів кольорів. Цього вистачить, щоб намилуватися красою української природи-від Актівського каньйону до карпатських лісів)

 

Читайте матеріали від доказових експертів та з перевірених джерел, виконуйте практичні поради, бережіть себе та будьте здорові. Детальніше за посиланням:

"Бережи себе" - платформа доказової інформації про здоров'я