Фото без описуФото без опису
     Війна продовжується. Люди втрачають свої домівки, та змушені шукати прихистку деінде, в тому числі і в нашій територіальній громаді.

На сьогодні в Спаській  громаді залишаються 114 внутрішньо переміщених осіб. Частина цих людей не має куди повернутися, у декого домівки залишилися на окупованих територіях, а у декого будинки розміщені в безпосередній близькості до активних бойових дій.

Ми зобов'язані допомагати переселеним особам будувати нове життя та підтримувати на всіх рівнях.

Калуська районна військова адміністрація уже неодноразово сприяла Спаській сільській раді в отриманні благодійної допомоги від некомерційної організації World Central Kitchen. Допомога надавалася у вигляді  продуктових наборів.

Було приємно чути подяку та бачити щирі посмішки переселених осіб.

Окрема подяка голові районної адміністраці - Жанні ТАБАНЕЦЬ та її заступнику - Ярославі ГАСЯК, за співпрацю.

Дякуємо і надіємося, що  спільна робота на благо нашої держави буде тривати і надалі.

Пам'ятаймо, що в цей важкий час важливо допомагати одне одному, бо підтримка робить нас сильнішими і наближує перемогу!

СЛАВА УКРАЇНІ!