Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку ЮСЕЙД (USAID) запрошує молодь взяти участь у молодіжній літній школі «Разом до успіху».

Для кого: молодь від 18 до 25 років з-поміж внутрішньо переміщених осіб та приймаючих спільнот, яка проживає у Вінницькій, Івано-Франківській та Львівській областях.

На школі ти зможеш дізнатись про:

безпечну міграцію та протидію торгівлі людьми,

культурне розмаїття,

навички лідерства,

громадянську відповідальність та лідерство.

Коли:

21-24 червня – Вінницька область

29 червня – 2 липня – Івано-Франківська область

5-8 липня 2022 – Львівська область

Усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням, покриваються МОМ. Також усі учасники й учасниці школи отримають брендовану продукцію та супервізійну підтримку у реалізації власних проєктів після завершення школи.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 10 червня – Літня школа «Разом до успіху» для молоді з Вінницької, Івано-Франківської та Львівської областей