Шановні мешканці Спаської громади!
   Пам’ятате! Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій! Кожен виїзд пожежного авто – це не лише затрачений час та сили, а й пальне, якого і так бракує. Рятувальники сьогодні мають ряд завдань набагато важливіших, як виїзди на гасіння трави!
   На кону – охорона і безпека стратегічних об’єктів та житлових масивів!
   ВИПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність!
   За самовільне випалювання рослинності або її залишків громадянам загрожує накладення штрафу розміром від 3060 грн до 6120 грн. За ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об‘єктів природно-заповідного фонду, паліям загрожує накладення штрафу в розмірі від 6120 грн до 12240 грн!

Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються штрафом від 91800 грн до 153000 грн. або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк!
   Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років!

Залишайтесь Людьми – не спалюйте свій Дім!