Шановні жителі Спаської громади!
    Сьогодні відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету Спаської сільської ради. 
   На порядку денному стояло тринадцять питань. Було розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни із документами у виконкомі сільської ради  за 2020 рік. 
   Протягом 2020 року надійшло 950 звернень громадян. Найбільша кількість звернень стосується соціального захисту - 702 звернення. 
   У виконкомі сільської ради видано 1572 довідки різного характеру, складено 52 акти цивільного стану, складено 254 акти обстежень матеріально - побутових умов.
   На звернення Рожнятівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Івано-Франківській області затверджено перелік суспільно - корисних робіт та об'єктів, де відбуватимуть особи, на яких накладено судом адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт. 
   Прийнято на обслуговування одинокі громадяни, жителі приєднаних сіл Суходіл та Липовиця, яким буде надаватися соціальна послуга - обслуговування на дому соціальними робітниками.
  Жителям, які постійно проживають або працюють на території гірського населеного пункту присвоєно статус громадян, які проживають чи працюють на території гірського населеного пункту.
  Рішенням виконкому створено комісію з питань надання матеріальної допомоги на лікування окремим категоріям громадян та малозабезпеченим громадянам. 
   Члени виконкому розглянули питання та затвердили  графіки роботи закладів культури та сільських бібліотек с. Суходіл та с. Липовиця . 
   Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галай Михайло Ігорович подякував членам виконкому за плідну роботу при прийнятті рішень.