З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зав’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми – «Місто Добра»:

Місце знаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;

Контакти: +38 (099) 200 01 03 – офіс БФ «Я майбутнє України»;

0800503231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

05 02 43 69 71 – керівник Марта Левченко.

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенні якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні закладу облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Впродовж реабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв'язок із установою, яка скерувала жінку та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

-попереднє узгодження із Центром по телефону;

Флюрографія;

Аналіз на Torch- інфекції  .

Фото без опису