Щиро дякую всім виборцям, які взяли участь в голосуванні за терпіння та розуміння, яке Ви проявили до всіх кандидатів на посаду сільського голови та кандидатів в депутати до сільської, районної та обласної рад. Вдячний членам виборчих комісій, спостерігачам, організаціям політичних партій за належну організацію та проведення виборів.

Ваша підтримка - результат здобутий завдяки спільній, злагодженій діяльності депутатського корпусу сільської  ради, членів виконкому, працівників апарату, громадських активістів, небайдужих до проблем громади.

Розумію, що кожен голос відданий за мене – це надія і довіра, які я маю виправдовувати в повсякденній роботі.

Вірю і надіюсь на співпрацю, з оновленим депутатським корпусом сільської  ради об’єднаної територіальної громади. Розраховую також на підтримку та конструктивний підхід до вирішення проблем новообраної районної ради, депутатів обласної ради, громадських організацій та політичних партій.

Ще раз дякую всім за довіру. Будемо разом робити  наші села кращими.

З повагою, сільський голова Микола Медвідь.