21 жовтня працівники Рожнятівського районного відділу У ДСНС України в Івано-Франківській області завітали в гості до місцевого дошкільного навчального закладу «Золота рибка» в смт. Рожнятів, де провели для малят пізнавальний урок безпеки життєдіяльності. Фахівці Служби порятунку розповіли дітям про небезпеку, яку несе в собі вогонь, наголосили на найхарактерніших небезпеках, котрі підстерігають на легковажних у побуті, вивчили правила пожежної безпеки та як діяти при пожежі.

До речі, при спілкуванні з дітьми неозброєним оком видно, з ким розмовляють на тему безпеки вдома батьки. Знання цих дітей набагато об'ємніші і впевненіші. Мами, татусі, дідусі, бабусі – усі, кому небайдужа безпека власної дитини, і хто прагне виховати її обережною, але впевненою у собі, здатною приймати рішення, знайдуть час на навчання. Навчаючи дитину, ви даєте їй знання не лише про те, як вести себе в конкретній ситуації найближчим часом, а й прищеплюєте «вакциною безпеки» на все життя. Заклавши основу безпеки в ніжному віці, ви зможете пожинати плоди десятки років, відчуваючи опору і захист в особі Вашої живої, здорової і навченої правилам безпеки дитини.

Володимир Бенько

провідний фахівець Рожнятівського РВ У ДСНС України в області