Щодня в житловому секторі країни виникає десяток пожеж, які завдають не лише значних матеріальних збитків, а й забирають життя людей. Так, з початку року на більш ніж 13 тисяч таких пожежах травмувалося 620, а загинуло вже 825 громадян.

Переважно, причиною нещасть стає власна недбалість людей. Вони порушують правила пожежної безпеки у побуті, гадаючи, що лихо станеться з кимось іншим, але точно не з ними. Однак, така думка є хибною і щодня підтверджується трагічною статистикою.

Тож, зважаючи на невтішну статистику, начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Петро Людкевич вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті. Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

- не паліть у ліжку;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

- подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

Фото без опису