Вже цієї неділі на нас чекає свято Воскресіння Христового, з чим вас усіх сердечно вітаємо! Цього року через пандемію коронавірусу закликаємо усіх християн нашої громади святкувати це величне свято вдома. Поділіться пасхальною радістю зі своїми рідними. Послухайте Пасхальну Літургію через сучасні засоби телекомунікації, освятіть великодні кошики з дотриманням вимог посилених заходів безпеки. Подбайте про своє здоров’я, свою безпеку та безпеку усіх, хто вас оточує. Залишаючись вдома тепер, ви швидше наблизите той час, коли ми всі знову зможемо повернутися до звичного життя та молитися у храмах разом. Не нехтуйте правилами безпеки! Залишайтеся вдома! Святкуйте Великдень вдома! І Господь вбереже всіх нас! Виконавчий комітет Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади.