З початку року на Рожнятівщині виникло 80 пожеж, на яких загинуло троє людей (за аналогічний період 2019 року виникло 53 пожежі, загиблих та травмованих не було). Вогонь завдав збитків на суму близько 4 млн. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 22 будівлі та споруди різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 25 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 7 млн. грн.

Виникнення пожеж по населених пунктах: смт Брошнів-Осада – 10, смт Рожнятів – 7, с. Верхній Струтин – 6, с. Цінева – 5, смт Перегінське – 4, с. Нижній Струтин – 4, с. Креховичі – 4, с. Брошнів – 4, с. Спас – 3, с. Небилів – 3, с. Дуба – 3, с. Сваричів – 3, с. Липовиця – 2, с. Князівське – 2, с. Рівня – 2, с. Слобода Рівнянська – 2, с. Грабів – 2, с. Красне – 2, с. Рошняте – 2, с. Вільхівка, с. Гриньків, с. Погорілець, с. Вербівка, с. Ясеновець, с. Сливки, с. Ріпне, с. Ясень, с. Берлоги, с. Закреничне.

Розподіл пожеж по причинах: необережне поводження громадян з вогнем – 66 випадки, порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж – 10 випадків, порушення правил при влаштуванні та експлуатації опалення – 4 випадки.

Шановні мешканці Рожнятівщини! Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області