В зв’язку з введенням карантину, спрямованого на попередження розповсюдження коронавірусної інфекції на території України, відділення АТ «Ощадбанк» в с. Спас не працюватиме. Жителі громади, особливо інваліди та особи похилого віку, мають можливість скористатися банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат в відділенні АТ «Укрпошта» с. Спас (робочі дні: середа, четвер, субота). Також у відділеннях АТ «Укрпошта» можна здійснити оплату комунальних платежів та інших видів платежів (податки, мито, платежі ЦНАП, нотаріусів та інші). При необхідності здійснення всіх видів виплат (матеріальна допомога, заробітна плата, аліменти тощо) можна скористатися послугою Укрпошти поштові перекази.

Виконком Спаської сільської ради ОТГ звертається з проханням до жителів громади, в яких батьки  похилого віку та родичі з фізичними вадами, які отримують пенсію та соціальні виплати через відділення АТ «Ощадбанк» в с. Спас надати допомогу у знятті коштів з банківських карток через банківські установи та банкомати в Рожнятівському районі та Івано-Франківській області.