Щиро вітаю вас зі святом, що дарує яскраві миттєвості життя, зізнання в любові, вдячності найкращим, наймилішим, найчарівнішим  жінкам, які роблять цей світ неповторним, духовно багатим.

Нехай у вашій долі, у ваших помислах та справах завжди буде Божа благодать, нехай діти, онуки, правнуки дають втіху своїми успіхами у навчанні та роботі.

Будьте здорові і щасливі, хай нова весна дарує вам красу, натхнення, радість!

Бажаю, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.

Нехай надійною опорою для вас буде родина.

Бажаю вам кожен прийдешній день зустрічати з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності!

Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні! Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі жінки!

З повагою Спаський сільський голова Микола Медвідь.