Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році», Спаській сільський раді ОТГ передбачено у 2019 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної  громади в сумі 1225,2 тис. грн. На сьогоднішній час реалізовано 2 проекти: «Капітальний ремонт приміщення клубу та амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Луги Спаської ОТГ Рожнятівського району Івано-Франківської області (в рамках комплексного енергозбереження), обсяг фінансування за рахунок коштів субвенції 282,018 тис. грн.».

Фото без описуФото без опису

«Капітальний ремонт приміщення Погорілецької початкової школи та клубу в с. Погорілець Спаської сільської ради ОТГ Рожнятівського району Івано-Франківської області (в рамках комплексного енергозбереження),  обсяг фінансування за рахунок коштів субвенції 71,304  тис. грн.»

Фото без описуФото без опису