В сучасному світі втілюються цікаві та різноманітні проекти, спрямовані на створення кращих умов життя людей. Одним з таких проектів є створення гігієнічного, безпечного, економічного, а головне, естетичного способу збору сміття. Спаська сільська рада ОТГ не є винятком в цьому. Громада старається досягнути європейських стандартів поводження з ТПВ і ставить пріоритети на роздільному зборі сміття. Одним із перших кроків до цього стало написання проекту «Впровадження сучасних методів збирання твердих побутових відходів – шлях до покращення санітарного та екологічного стану Спаської сільської ради ОТГ Івано-Франківської області» по встановленню контейнерних площадок відкритого типу та придбанні контейнери для роздільного збирання ТПВ.

Проект реалізовано за кошти обласного та місцевого бюджету.