12 квітня в приміщенні музею Народного дому села Спас проходила інформативна  зустріч на тему: «Медична реформа в Україні».

Зустріч розпочав голова Спаської сільської ради ОТГ М.П. Медвідь виступом  про впровадження медичної реформи загалом та що стосується нашої громади.

Головний лікар Коломийської дитячої лікарні Токарчук О.В., він же депутат Івано-Франківської обласної ради, доступно розповів в чому полягає суть медичної реформи. Пояснив як і для чого реєструвати декларації в місцевих амбулаторіях. Олег Володимирович відповідав на запитання присутніх та вів конструктивний діалог з медичними працівниками Спаської амбулаторії.

До цієї інформативної зустрічі була приурочена книжкова виставка на тему: «Медична реформа. Охорона здоров’я».

На зустрічі були присутні працівники Спаського ліцею, медичний персонал амбулаторії села Спас, працівники Спаської сільської ради ОТГ, працівники культури та жителі села.