Як отримати статус учасника бойових дій?

З 1 грудня 2022 року розпочинається процес оформлення документів для підтвердження статусу учасника бойових дій. Для цього Міністерство оборони України завершило всі необхідні кроки для запуску процедури оформлення документів, які підтверджують статус учасника бойових дій під час відсічі повномасштабної агресії росії, а Міністерство юстиції здійснило державну реєстрацію наказу Міністерства оборони України від 10 листопада 2022 року № 369.

Бюро надання безоплатної правової допомоги

14 березня 2018 року працівники Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Рожнятівського бюро правової допомги) провели робочу зустріч з представниками Спаської ОТГ Рожнятівського району Івано-Франківської області щодо правових підходів до надання БПД, залучення нових стейкхолдерів та пошуку осіб для залучення їх в якості пара юристів. В ході зустрічі обговорено аналіз правових потреб громади, основні питання правового характеру, з якими звертаються громадяни, та правові позиції щодо їх вирішення. В ході робочої зустрічі присутніх було проінформовано про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та його завдання, обговорили основні напрямки та шляхи їх реалізації. Підбиваючи підсумки спільної діяльності, учасники заходу відмітили дієвість таких зустрічей, які дають змогу налагодити більш тісну та прозору співпрацю. За результатами зустрічі сторони досягли домовленості щодо можливості подальшої взаємодії та співпраці.