Довідник безбар'єрності

Довідник безбар'єрності

Безбар’єрність – це забезпечення рівних прав і можливостей. Це комплексний підхід до подолання бар’єрів: від поширення інклюзивних практик і впровадження доступності до піклування про психічне здоров’я, яке є основою добробуту кожної людини. Це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щорічно третього грудня відзначається Міжнародний день людей  з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей   з інвалідністю.

Інформаційні брошури про послуги з облаштування безбар'єрного житла!

Інформаційні брошури про послуги з облаштування безбар'єрного житла!

     ГО “Група Активної Реабілітації”, яка з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма, пропонує до перегляду інформаційні матеріали про послугу з облаштування безбар’єрного житла.

Опитування щодо безбар'єрності

Опитування щодо безбар'єрності

З метою привернення уваги до сучасних викликів забезпечення інклюзивності та доступності обʼєктів інфраструктури для маломобільних груп населення, Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС “Асоціація міст України” проводиться опитування мешканців територіальних громад області “БЕЗБАРʼЄРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ ПРИКАРПАТТЯ: ОЦІНКА МЕШКАНЦІВ”. Мета даного анкетування - оцінка рівня доступності територіальних громад для маломобільних груп населення та рівня готовності мешканців муніципалітетів щодо підтримки здійснення інвестицій у розвиток інклюзивної інфраструктури шляхом фінансування із місцевих бюджетів. Проведення опитування надасть органам місцевого самоврядування аналітичні дані для розуміння: - загального рівня обізнаності мешканців громад в сфері доступності  та безбарʼєрності; - рівня доступності маломобільних груп населення до окремих груп архітектурних обʼєктів територіальних громад; - ставлення мешканців до інвестицій у розвиток інклюзивної інфраструктури; - бажані джерела фінансування таких видатків. Опитування є анонімним. Посилання на опитувальник: https://forms.gle/HhdVTvEL7Fx3BrtQ8

ЦНАП с. Спас Спаської територіальної громади доступний для людей з інвалідністю.

ЦНАП с. Спас Спаської територіальної громади доступний для людей з інвалідністю.

          Беручи до уваги статистику по Україні, мінімум 6% відвідувачів Центрів надання адміністративних послуг – це люди з інвалідністю. Тому інформуємо, що ЦНАП с. Спас повністю облаштований та доступний для людей з інвалідністю.